AÖF Çıkmış Sorular, Denemeler

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 103 MB
  • Version 9.9.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Ufuk Ali ARSLAN
Android mobil cihazınız ile sizde eğitiminize katkı da bulunun.

AÖF sınavlarına hazırlanıyor ve çalışmak için kendinize kaynak arıyorsanız AÖF Çıkmış Sorular, Denemeler uygulamasını mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamamız sizlere çalıştığınız konular hakkında denemeler sunarak bilgilerinizi pekiştirmenizi sağlıyor. Uygulama görsel hafıza tekniklerini kullanarak siz fark etmeseniz bile soruların cevaplarını beyninize kazıyacak ve notlarınızın eskisiyle karşılaştırılmayacak kadar yükseldiğini göreceksiniz.

AÖF sınavlarına daha zevkle hazırlanabilir ve ne derece bilgilendiğinizi mobil cihazınızda ki denemeler sayesinde ölçebilirsiniz. Yanlışlarınızı tekrar edin, çözdüğünüz soruları karışık bir sırayla yeniden çözün, hangi sınavda kaç doğru kaç yanlış yaptığınızı topluca görün. Bunları yapabilmek için sizde Android mobil cihazınıza AÖF Çıkmış Sorular, Denemeler uygulamasını ücret ödemeden indirin ve kullanmaya başlayın. 

İnternet bağlantısı olmadan da çalıştığı için diğer uygulamalar gibi en lazım olduğu zamanlar çökmez. Anadolu Üniversitesi Açık öğretimde okutulan tüm bölümlere ait dersler eklenmiş olup, konular hakkında sizlere donanımlı bilgiler sunuyor. Uygulama sayesinde istediğiniz her yerde telefonunuz  bilginizi sınayabilirsiniz. Programı yükledikten sonra internet bağlantısı gerektirmez. İnternetiniz olsun olmasın her yerde soru çözebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
AÖF Çıkmış Sorular, Denemeler indir